Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): Solrosor, signerad Sven Erixson, olja på pannå, ca 24x19 cm,
UTSTÄLLD: Liljevalchs Konsthall (etikett)
439278
2017-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här