Sven X:et Erixson Liljevalchs Färg och Form

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SVEN X-ET ERIXSON (1899-1970): Solrosor, signerad Sven Erixson, olja på pannå, ca 24x19 cm,

UTSTÄLLD: Liljevalchs Konsthall (etikett)

439278

2017-02-17