Klaffbord på hjul

Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul
Klaffbord på hjul

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON, klaffbord på hjul, björk, stämplat 1964, höjd 63, 80 med klaffar 93 cm

Slitage ytskador

439288

2017-02-09