Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SATSBORD, 3 delar, 1900-talets andra hälft, masurbjörk, höjd 48, 55x42 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
439297
2017-02-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner