Design Tomas Anagrius Modern Keramik

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

TOMAS ANAGRIUS (född 1939), vas, lergods, gul glasyr, signerad T Anagrius, sannolikt 1960-tal, höjd ca 16 cm

439299

2017-03-19