Eric Hallström Gävle Färg och Form

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): "Gävle", signerad och daterad Eric Hallström 1940, olja på duk på pannå, ca 27x40 cm

439305

2017-02-17