Baertling
2017-02-13
439317
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OLLE BAERTLING (1911-1981): serigrafi på textil, 1977, ur sviten Flags for Americas Cup, signerad och numrerad Baertling 184/250, ca 148x95 cm