Bordslampa NK

Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK
Bordslampa NK

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1950-tal, märkt NK (Nordiska Kompaniet, Stockholm) samt nummer 32036 mässing och trä, höjd ca 47 cm

Mindre repor

439333

2017-02-09