Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARMSTOL, sk göteborgsstol, mahognyfaner, klädd sits i textil, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
439336
2017-02-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner