Karmstol Göteborgstol

Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol
Karmstol Göteborgstol

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARMSTOL, sk göteborgsstol, mahognyfaner, klädd sits i textil, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

439336

2017-02-09