Snäckformad skål

Snäckformad skål
Snäckformad skål
Snäckformad skål
Snäckformad skål
Snäckformad skål
Snäckformad skål
Snäckformad skål
Snäckformad skål

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, del till vattendel, snäckformad, 1800-talets slut, enligt uppgift troligtvis från Ryssland, längd ca 25 cm

Bruksslitage

439358

2017-02-09