Axel Nilsson Färg och Form

Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Parkflanörer - kvinna vid bänk, signerad Axel Nilsson, akvarell/tusch, ca 29x46 cm,
bladguldsram

439369

2017-02-17