Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RUDOLF KELLER (1913-1974): (5), etsningar, signerad i trycket, ca 14x10 cm
Hanteringsveck
439391
2017-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här