Rudolf Keller

Rudolf Keller
Rudolf Keller
Rudolf Keller
Rudolf Keller
Rudolf Keller
Rudolf Keller

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUDOLF KELLER (1913-1974): (5), etsningar, signerad i trycket, ca 14x10 cm

Hanteringsveck

439391

2017-02-14