Rudolf Keller
2017-02-14
439391
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUDOLF KELLER (1913-1974): (5), etsningar, signerad i trycket, ca 14x10 cm
Hanteringsveck