Bord 1800-tal
2017-02-10
439398
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORD, 1800-tal, mahogny, låda i sargen, höjd 72, 55x38 cm
Nyckel saknas, torrspricka i skivan, ytslitage