Leksaker 1950-60-tal

Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal
Leksaker 1950-60-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKSAKER, 3 st, 1950-60-tal, To Play clown på rullskridskor, Linemar Karl Alfred på rullskridskor, urverksdivna, Marusan, piprökande björn, batteridriven med sladd och dosa, höjd ca 13-20 cm

Karl Alfred med defekt urverk och saknar höger arm, björnens funktion ej testad, slitage

439418

2017-02-10