Seton Ekolsund dosa guld 1700-tal
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DOSA, guld, sköldpadd, Vernis Martin, Louis XVI, 1750-tal, dekor av monogram, stämplad, diameter 8, höjd 3 cm
Smärre slitage, mindre skador undertill
439421
2017-02-15