Seton Ekolsund dosa guld 1700-tal

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DOSA, guld, sköldpadd, Vernis Martin, Louis XVI, 1750-tal, dekor av monogram, stämplad, diameter 8, höjd 3 cm

Smärre slitage, mindre skador undertill

439421

2017-02-15