Helena Tynell taklampa Light Up The Dark

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELENA TYNELL, taklampa, polykromt glas, 1970-tal, etikettmärkt "design Helena Tynell, Handmade in Sweden by Flygsfors", höjd ca 39 cm

Bruksslitage, buckla på takkupan

439448

2017-02-13