Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, byrå, 1960-tal, svartlackerad, nio lådor, draghandtag samt beslag i mässing, höjd 70, 107x46 cm
Bruksslitage, något färgbortfall
439455
2017-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här