Byrå NK 1960-tal

Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal
Byrå NK 1960-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, byrå, 1960-tal, svartlackerad, nio lådor, draghandtag samt beslag i mässing, höjd 70, 107x46 cm

Bruksslitage, något färgbortfall

439455

2017-02-10