Eric Hallström Stockholm 1930 Färg och Form
Vollendet
2017-02-17
439457
| Höchstes Gebot | 8 200 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Motiv från Stockholm, signerad och daterad Eric Hallström -30, olja på pannå, ca 32x41 cm
Lagad pannå