Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, vitrinskåp, 3 st, "KA 72", Karl Andersson & Söner AB, betsad ekfanér, beslag i mässing, höjd ca 202, 80x35 cm vardera
Smärre slitage, smärre fanérskador
439466
2017-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här