Göran Malmvall Vitrinskåp

Göran Malmvall Vitrinskåp
Göran Malmvall Vitrinskåp
Göran Malmvall Vitrinskåp
Göran Malmvall Vitrinskåp
Göran Malmvall Vitrinskåp
Göran Malmvall Vitrinskåp

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, vitrinskåp, 3 st, "KA 72", Karl Andersson & Söner AB, betsad ekfanér, beslag i mässing, höjd ca 202, 80x35 cm vardera

Smärre slitage, smärre fanérskador

439466

2017-02-12