Axel Nilsson Färg och Form

Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form
Axel Nilsson Färg och Form

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): (2 st), "På promenad", "Herre med käpp", signerade Axel Nilsson, 1 daterad -34, ca 47x32 cm resp 22x17 cm

439467

2017-02-17