Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
AXEL NILSSON (1889-1981): (2 st), "På promenad", "Herre med käpp", signerade Axel Nilsson, 1 daterad -34, ca 47x32 cm resp 22x17 cm
439467
2017-02-17