Hjalmar Grahn Stockholm Färg och Form

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HJALMAR GRAHN (1882-1949): Stockholm - Vaxholmsbåtar, signerad Hj Grahn, olja på duk på pannå, ca 33x40 cm, bladguldsram

439469

2017-02-17