Presentpappershållare
2017-02-10
439472
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PRESENTPAPPERSHÅLLARE, 1900-talets början, gjutjärn med trärullar, rödlackerad, djup 48, bredd 65 cm
Ytskador