Eric Hallström Färg och Form

Eric Hallström Färg och Form
Eric Hallström Färg och Form
Eric Hallström Färg och Form
Eric Hallström Färg och Form

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946): Stadspuls, signerad Eric Hallström, olja på pannå, ca 33x40 cm

Torrsprickor

439478

2017-02-17