Briquethsabel samt jaktsvärd
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BRIQUETSABEL med balja, 1800-talets första hälft, märkt M 652, 1836, JAKTSVÄRD, sammansatt, längd 71 resp. 64 cm
Kuntoraportti
Skador, balja anfrätt
439483
Päivämäärä:
2017-02-10