Briquethsabel samt jaktsvärd

Briquethsabel samt jaktsvärd
Briquethsabel samt jaktsvärd
Briquethsabel samt jaktsvärd
Briquethsabel samt jaktsvärd
Briquethsabel samt jaktsvärd
Briquethsabel samt jaktsvärd
Briquethsabel samt jaktsvärd
Briquethsabel samt jaktsvärd

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BRIQUETSABEL med balja, 1800-talets första hälft, märkt M 652, 1836, JAKTSVÄRD, sammansatt, längd 71 resp. 64 cm

Kuntoraportti

Skador, balja anfrätt

439483

Päivämäärä:

2017-02-10