Carl Skånberg

Carl Skånberg
Carl Skånberg
Carl Skånberg
Carl Skånberg

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

CARL SKÅNBERG (1850-1883), Björkar vid sjö, olja på pannå, stämpelsignerad, 37x45 cm

Smärre slitage

439507

2017-02-14