Seton Ekolsund silver
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAM, Sverige, tidigt 1900-tal, 7,5x6,4 cm, BÄGARE, Frankrike, 1800-tal, höjd 7,5 cm, SOCKERTÅNG, pläter, England, Queens Pattern
Bägaren med bristningar, bucklor
439523
2017-02-15