Seton Ekolsund silver

Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver
Seton Ekolsund silver

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

RAM, Sverige, tidigt 1900-tal, 7,5x6,4 cm, BÄGARE, Frankrike, 1800-tal, höjd 7,5 cm, SOCKERTÅNG, pläter, England, Queens Pattern

Bägaren med bristningar, bucklor

439523

2017-02-15