Seton Ekolsund sockertång 1700-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKERTÅNG, silver, Fredrik Peterson Ström, Stockholm 1787, längd 15 cm, monogram, vikt ca 42 g

Lagningar

439527

2017-02-15