Seton Ekolsund sockertång 1700-tal
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOCKERTÅNG, silver, Fredrik Peterson Ström, Stockholm 1787, längd 15 cm, monogram, vikt ca 42 g
Lagningar
439527
2017-02-15