Seton Ekolsund koppar fat Kina
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KOPPAR OCH FAT, 3+2 dlr, Kina, 17/1800-tal, diameter 13,5 cm, höjd kopp 6 cm
Mindre nagg
439539
2017-02-15