Seton Ekolsund koppar fat Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR OCH FAT, 3+2 dlr, Kina, 17/1800-tal, diameter 13,5 cm, höjd kopp 6 cm

Mindre nagg

439539

2017-02-15