Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, rölakan, "Harlekin" signerad SB, Sigvard Bernadotte, ca 240x165 cm
Mindre fläckar, senare fransar, mindre slitage, mindre lagningar
439543
2017-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här