Rölakanmatta Sigvard Bernadotte
Valmis
2017-02-12
439543
| Korkein tarjous | 13 500 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
MATTA, rölakan, "Harlekin" signerad SB, Sigvard Bernadotte, ca 240x165 cm
Mindre fläckar, senare fransar, mindre slitage, mindre lagningar