Seton Ekolsund Akvarell 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THOMAS RYDÉN (född 1964): Hängande kråka, akvarell, otydligt signerad och daterad -92, 76x57 cm

Proveniens: Familjen Seton, Stockholm

439547

2017-02-15