Svensk zoologi

Svensk zoologi
Svensk zoologi
Svensk zoologi
Svensk zoologi
Svensk zoologi
Svensk zoologi
Svensk zoologi
Svensk zoologi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CONRAD QUENSEL,. Svensk zoologi, häfte 1 och 5 från första bandet, Stockholm 1806,11 kol. graverade planscher (av 72) av Johan Wilhelm Palmstruch.

Omfattande skador på båda häftena, med revor, nagg och fläckar, några av planscherna som (f ö är i gott skick) är lösa.

439560

2017-02-10