Tor Bjurström

Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström
Tor Bjurström

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Landskap Tjörn, signerad Bjurström, olja på duk, ca 51x61 cm

439563

2017-02-16