Monogramisten FA

Monogramisten FA
Monogramisten FA
Monogramisten FA
Monogramisten FA

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONOGRAMISTEN FA (möjligen Folke Andreasson), Hamnstad (troligen Göteborg), signerad FA, olja på pannå, ca 72x90, bild av hamnpiren a tergo

439570

2017-02-16