Bonad 1900-talets mitt

Bonad 1900-talets mitt
Bonad 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONAD, 1900-talets mitt, Drottning och Konung, kopia efter äldre förlaga, signerad ME 52, duk, ca 58x93 cm

Fuktfläckar, hål efter häftstift

439581

2017-02-15