Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURINER, 2 st., porslin, Ungern, 1900-talets andra hälft, Hollohaza (etabl. 1831), polykromt bemålade, höjd ca 18-30 cm
Obet. nagg
439584
2017-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här