Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SIGURD ERIKSEN (Norge, 1884-1976) Stadsmotiv Oslo, signerad Sigurd Eriksen, olja på duk, ca 68x77 cm
439590
2017-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här