Sigurd Eriksen Oslo oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SIGURD ERIKSEN (Norge, 1884-1976) Stadsmotiv Oslo, signerad Sigurd Eriksen, olja på duk, ca 68x77 cm

439590

2017-02-15