Ringar 18 k guld

Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld
Ringar 18 k guld

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RINGAR, 2 st, 18 k röd resp. vitguld, ring i rödguld med geometrisk graverad dekor, ringstorlekar 19 respektive 21 mm, vikt ca 8,7 g

Bruksslitage, flertalet repor, vitguldring med minnesgravyr

439591

2017-02-13