Filbunkar 1800-tal

Filbunkar 1800-tal
Filbunkar 1800-tal
Filbunkar 1800-tal
Filbunkar 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FILBUNKAR, 11 st., glas, 1800-tal, vissa med blå bård, diameter ca 14-16 cm

Slitage

439594

2017-02-10