Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, 1800-talets första del, förgylld, ca 91x40 cm
Slitage, sprickor, lagat krön
439602
2017-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här