Axel Wallert Stockholm

Axel Wallert Stockholm
Axel Wallert Stockholm
Axel Wallert Stockholm
Axel Wallert Stockholm
Axel Wallert Stockholm
Axel Wallert Stockholm

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

AXEL WALLERT (1890-1962): "Utsikt över Riddarfjärden från Kommerskollegium", signerad och daterad Wallert 1936, olja på duk, ca 56x55 cm

439612

2017-02-15