Lars Erik Falk skulptur

Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur
Lars Erik Falk skulptur

Klubbat för:

22 000 SEK

10 000 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): "Modul skulptur i färg 41", signerad och daterad Falk 1986, bemålade aluminiumprofiler på svart plexisockel, höjd 35, sockel 10x11,5 cm

439633

2017-02-10