Klubbat för:
22 000 SEK
10 000 SEK
LARS ERIK FALK (född 1922): "Modul skulptur i färg 41", signerad och daterad Falk 1986, bemålade aluminiumprofiler på svart plexisockel, höjd 35, sockel 10x11,5 cm
439633
2017-02-10