Lena Cronqvist, Granarna
Klubbat för:
54 000 SEK
Utropspris
70 000 SEK
LENA CRONQVIST (född 1938): Granarna, signerad och daterad L Cronqvist, 1985. Olja på duk, 180x200 cm
Proveniens: Galerie Belle, Västerås
Utställd: Lena Cronqvist, Nordiskt konstcentrum, Sveaborg, Helsingfors, 10 maj-1 juni 1986, katalognr 40
439650
2017-03-16