Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER VON POST, hänge, ring, sterlingsilver, abstrakt formgivning, hängets höjd ca 33 mm, ring med ställbar storlek, storlek ca 17, vikt 20,8 g
Bruksslitage, repor
439654
2017-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här