Peter von Post

Peter von Post
Peter von Post
Peter von Post
Peter von Post
Peter von Post
Peter von Post
Peter von Post
Peter von Post

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER VON POST, hänge, ring, sterlingsilver, abstrakt formgivning, hängets höjd ca 33 mm, ring med ställbar storlek, storlek ca 17, vikt 20,8 g

Bruksslitage, repor

439654

2017-02-13