Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARMBAND, 2 st., BROSCHER, 3 st., ÖRHÄNGEN, 1 par, med bärnsten, silver, totalvikt ca 133 g
Bruksslitage, repor samt bucklor
439660
2017-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här