Smycken 6 dlr silver

Smycken 6 dlr silver
Smycken 6 dlr silver
Smycken 6 dlr silver
Smycken 6 dlr silver
Smycken 6 dlr silver
Smycken 6 dlr silver
Smycken 6 dlr silver
Smycken 6 dlr silver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, 2 st., BROSCHER, 3 st., ÖRHÄNGEN, 1 par, med bärnsten, silver, totalvikt ca 133 g

Bruksslitage, repor samt bucklor

439660

2017-02-13