Kämmer & Reinhardt biskvi docka
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KÄMMER & REINHARDT BISKVI DOCKA, 1910-20-tal, huvudet märkt "K*R, Simon & Halbig, 126 ", insatta bruna blundögon, öppen mun med 2 tänder, mörkblond mohaiperuk, femdelad kropp i massa, längd 26 cm
dessutom medföljer 15 plagg
Kroppen i delar, en arm i två delar, den andra med skador, skadad ögonlocksfärg
439671
2017-02-18