Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HENRY MOORE (1898-1986), Seated Figure, färglitografi, 1950, signerad, daterad och numrerad Moore -50, 11/50.
29x21,5 cm
LITTERATUR:
Cramer 13
439673
2017-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här